Facebook Portunus

Bydlet chytře můžete vždy a všude...

Chytré bydlení je pro každého

Řada z nás si dnes svůj život bez moderních technologií nedokáže představit. Společnost se modernizuje, stále se vyvíjejí nové technické vymoženosti, které nám výrazně usnadňují život. A naše požadavky na funkčnost věcí, které denně používáme, se také přirozeně stupňují. Neobejdeme se bez chytrých telefonů, chceme automaticky řízená auta, dotykové počítače i úsporné spotřebiče. Obvykle ale nemáme takové nároky i na své domácnosti. Je vůbec možné udělat z naší stávající domácnosti chytrou a automaticky řízenou? Samozřejmě...

Číst dál: Bydlet chytře můžete vždy a všude...

Pohodlí, úspora a bezpečí za všech okolností, to je chytrá domácnost

Pohodlí, úspora, bezpečí - to je chytrá domácnost

Vždy po příchodu domů vyhřátý byt, vlídné osvětlení, příjemná hudba – komu by se to nelíbilo? K tomu přidejte efektivní hospodaření s energiemi, zabezpečení proti nehodám i nechtěným návštěvníkům a výsledkem je chytrá domácnost.

Důvodů, proč si ji pořídit, je hned několik!

Číst dál: Pohodlí, úspora a bezpečí za všech okolností, to je chytrá domácnost

Chytrá, inteligentní nebo moderní domácnost? Hlavně bezpečná, úsporná a jednoduchá!

Moderní chytrá domácnost

Chytrá domácnost, nebo také inteligentní bydlení, to vše není jen pouhé slovíčkaření nebo trend. Je to jednoduše další nástroj v řadě po moderních automobilech, počítačích a chytrých telefonech, který nám může nejen zjednodušit život, ale také umí vyřešit bolavá místa našeho bydlení.

Číst dál: Chytrá, inteligentní nebo moderní domácnost? Hlavně bezpečná, úsporná a jednoduchá!

Z bájí do každodenní reality

portunus

Už stovky let můžeme na starověkém trhu v Římě obdivovat vzácný chrám, zasvěcený bohu Portunovi, ochránci přístavů a říčních toků. Málokdo však ví, že ve starší řecké mytologii byl Portunus božstvem chránícím vstupní dveře starořeckých domů. Tyto mýty jsou s námi už tisíce let a je úžasné, že dnešní doba nám je umožňuje proměnit ve skutečnost.

Číst dál: Z bájí do každodenní reality

Slider