Facebook Portunus

Chytrá domácnost Portunus
Slider

Hardware a komponenty jsou sice základem fungujícího systému, ovšem nejsou jedinou součástí. Proč jsme tu my?

 

  • Nezávazné konzultace - nebojte se nás zeptat, kontaktovat nás s jakýmikoliv svými dotazy. Vše vám rádi vysvětlíme, poradíme vám.

  • Návrh individuálního řešení - "smart systémům" rozumíme a máme s nimi dlouholeté zkušenosti. Při tvorbě návrhu projektu vašeho inteligentního bydlení využíváme všech dostupných technologií s důrazem na efektivitu, funkčnost a garanci, aniž by vás to muselo stát zbytečné peníze navíc.

  • Rychlost řešení - našim cílem je to, abyste si mohli užívat výhod chytré domácnosti co nejdříve. Snažíme se tedy o maximální rychlost a flexibilitu při zpracování Vašich požadavků.

  • Nebojíme se změn - během realizace může dojít ke změnám v požadavcích na vaši chytrou domácnost. Pro nás to není problém. Pokud je to v našich silách vždy vám rádi vyjdeme vstříc i během realizace.

  • Funkčnost - je sice hezké mít seskládané jednotlivé komponenty smart systémů, ale ne vždy spolu tato zařízení musí být kompatibilní. Naše práce je veškerý hardware uspořádat do automaticky fungujícího celku. Nemusíte se tak trápím nastavením a propojením komponent a serveru domácnosti. Od toho jsme tu my.

  • Garance a servis - za naší prací si stojíme a staráme se o vás a vaši domácnost i po samotné realizaci. Můžete se na nás spolehnout při různých softwarových aktualizacích, modernizaci zařízení apod. S námi máte záruku, že vše bude po dlouhá léta fungovat tak, jak má.