Facebook Portunus

Chcete mít domácnost automaticky řízenou?

Chcete mít domácnost automaticky řízenou?

Dbáte o bezpečí své a svých blízkých?

Dbáte o bezpečí své a svých blízkých?

Chcete mít více času na své nejbližší?

Chcete mít více času na své nejbližší?

Portunus je tu, aby Vás provedl světem chytrého bydlení

Pak nechte přiletět sovu až k Vám...

Slider

Chytrou domácností je myšlena technologie navržená na míru vašeho domu, bytu, nebo jakékoli jiné budovy, která následně řídí automatické procesy jako například vytápění, stínění oken nebo zabezpečení objektu.

Vše přesně podle Vašich potřeb, denního rytmu a požadavků, které si sami navolíte.

JAK FUNGUJE CHYTRÁ DOMÁCNOST?
 

 

 

MOZEK DOMÁCNOSTI ZABEZPEČENÍ ÚSPORA POHODLÍ
 

Veškeré procesy Vaší chytré domácnosti řídí miniserver, který je většinou umístěn v technické místnosti  domu. Lze ho označit za "centrální mozek domácnosti". Zde se nastavují automatické úkony a jejich různé varianty.

   

Chytrá domácnost se stará o Vaše bezpečí. Automaticky zamkne a zabezpečí dům při odchodu do práce či za zábavou. O všech nezvyklých událostech Vás informuje. V případě poruchy jakéhokoliv zařízení předchází vzniku rozsáhlých škod.

   

Chytrá domácnost šetří i tam, kde by Vás to nenapadlo. Topí jen, když jste doma. Pokud otevřete okno, přestane topit. Pokud svítí slunce, nechá do domu proudit sluneční paprsky a tím vytápět celý prostor. Zhasne světlo, pokud nikdo není v místnosti.

   

Díky automatickému provádění běžných úkonů (stahování, vytahování žaluzií, rozsvícení světla, zapínání kotle, zapínání pračky) Vám zbyde více času na Vaše nejbližší. Můžete si tak nerušeně užívat rodinnou pohodu.