Facebook Portunus

Slider

Naším posláním je efektivní využití moderních technologií, aby Vám přinesly čas a energii na to důležité ve Vašem životě!

 

FPO BK LOXONE Silver partner Portunus

ODBORNÍK V OBLASTI IT

LOXONE Silver Partner

CHYTRÝ POMOCNÍK A RÁDCE

 

Fungujeme pod záštitou firmy FPO, s.r.o. působící na trhu v oblasti IT technologií již od roku 1997.

S využíváním inteligentních řešení máme osobní zkušenosti a víme tak, co vše vás může na cestě k chytré domácnosti potěšit, překvapit či potrápit.

   

 Sloužíme lidem a jejich bydlení v souznění s nejmodernějšími technologiemi.

Díky společnosti FPO, s.r.o. jsme také Silver Partnerem specialistů na chytré domácnosti ze společnosti LOXONE. Pomůžeme Vám i s realizací jejich systémů chytrých domácností.

 

   

Našim posláním je nalézt jednoduché a přesto komplexní řešení navržené přímo na míru pro váš domov. Propojujeme vaše potřeby, sny a přání s technikou. 

Jsme spolehlivým partnerem na cestě k Vašemu chytrému bydlení. A to od realizace až po servis, včetně dlouhodobé garance.

 

 

Joomla Module OT Testimonial powered by OmegaTheme.com

Chytrou domácností je myšlena technologie navržená na míru vašeho domu, bytu, nebo jakékoli jiné budovy, která následně řídí automatické procesy jako například vytápění, stínění oken nebo zabezpečení objektu. Vše přesně podle Vašich potřeb, denního rytmu a požadavků, které si sami navolíte.

Kromě toho umí také velmi zpříjemnit život pomocí vychytaného ovládání světel, elektronických klíčů, nebo prostě toho, že vše ovládáte a kontrolujete přehledně na svém počítači, tabletu nebo telefonu. Úžasné je také to, že se funkce mohou jednoduše přidávat a měnit podle vývoje a Vašeho života.

 

Miniserver = mozek Vaší domácnosti

Veškeré procesy Vaší chytré domácnosti řídí miniserver, který je většinou umístěn v technické místnosti  domu. Lze ho označit za "centrální mozek domácnosti". Zde se nastavují automatické úkony a jejich různé varianty.

 

 

Zabezpečení

Chytrá domácnost se stará o Vaše bezpečí. Automaticky zamkne a zabezpečí dům při odchodu do práce či za zábavou. O všech nezvyklých událostech Vás informuje. V případě poruchy jakéhokoliv zařízení předchází vzniku rozsáhlých škod.

 

 

Úspora 

Chytrá domácnost šetří i tam, kde by Vás to nenapadlo. Topí jen, když jste doma. Pokud otevřete okno, přestane topit. Pokud svítí slunce, nechá do domu proudit sluneční paprsky a tím vytápět celý prostor. Spustí pračku, když je levnější elektřina. Zhasne světlo, pokud nikdo není v místnosti. Vše je krásně provázáno s cílem minimalizovat náklady a maximalizovat Vaši úsporu.

 

Pohodlí

S chytrou domácností ušetříte řadu úkonů a starostí. Díky automatickému provádění běžných úkonů (stahování, vytahování žaluzií, rozsvícení světla, zapínání kotle, zapínání pračky) Vám zbyde více času na Vaše nejbližší. Můžete si tak nerušeně užívat rodinnou pohodu. Atmosféru místnosti dokreslíte příjemným tónem Vaší oblíbené hudby, změnou barvy osvětlení. Budete si užívat celou řadu skvělých vychytávek, které s sebou chytrá domácnost přináší.

Chcete se dozvědět více o chytrém bydlení?
Co je to
chytrá domácnost?
Slider